Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)
Výrobci / značky

Proč hlavice "páskují"

 

Stává se to často ... stříháte v salonu a zdá se všechno v pořádku. No přijde na řadu pes s velmi hustou srstí a najednou nastane problém. Hlavice, která dosud bez problémů stříhala, zanechává "pásky" a stříhání se stává noční můrou.

 

V prvním momentě vás napadne, že hlavice je tupá a sáhnete po jiné. Mnozí by se dokonce rozhodli dát hlavici naostřit. No co když i nová, nebo právě nabroušená hlavice dělá totéž?

 

Každý strojek obsahuje součástku známou pod názvem "běžec" nebo "palec", která pohybuje horním nožem hlavice. Pokud je tato součástka opotřebená, horní nůž se nedostává oproti spodnímu do takové polohy, aby bylo stříhání rovnoměrné a hladké. Právě proto ani nové hlavice nedokáží korektně stříhat.

 

                                     

                 Heiniger SaphirStyle                              Srovnání běžců: vlevo - poškozený běžec, vpravo - nový běžec

 

 

Nejúčinnějším a jediným správným opatřením je vyměnit běžec za nový. Pro autorizovaný servis vaší značky strojku je to rutinní záležitost a strojek budete mít obratem jako nový.

 

Groomland, s.r.o. se stal autorizovaným servisem pro strojky Heiniger Saphir, SaphirStyle a SaphirCord.

Copyright 2013 - 2024 © groomland.eu