Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)
Výrobci / značky

Proč hlavice "páskují"

 

Stáva sa to často...striháte v salóne a zdá sa všetko v poriadku. No príde na rad pes s veľmi hustou srsťou a zrazu nastane problém. Hlavica, ktorá doteraz bez problémov strihala, zanecháva „pásiky“ a strihanie sa stáva nočnou morou.

 

V prvom momente vás napadne, že hlavica je tupá a siahnete po inej. Mnohí by sa dokonca rozhodli dať hlavicu naostriť. No čo keď aj nová, alebo práve naostrená hlavica robí to isté?

 

Každý strojček obsahuje súčiastku známu pod názvom „bežec“ alebo „palec“, ktorá pohybuje horným nožom hlavice. Pokiaľ je táto súčiastka opotrebená, horný nôž sa nedostáva oproti spodnému do takej polohy, aby bolo strihanie rovnomerné a hladké. Práve preto ani nové hlavice nedokážu korektne strihať.

 

                                                      

           Heiniger SaphirStyle                                            Porovnanie bežcov: vľavo - poškodený bežec, vpravo - nový bežec

 

Najúčinnejším a jediným správnym opatrením je vymeniť bežec za nový. Pre autorizovaný servis vašej značky strojčeka je to rutinná záležitosť a strojček budete mať obratom ako nový.

 

Groomland, s.r.o. sa stal autorizovaným servisom pre strojčeky Heiniger Saphir, SaphirStyle a SaphirCord.

Copyright 2013 - 2023 © groomland.eu